Api Nedir?

API kullanımın asıl amacı bir uygulamanın bütün veya bazı metotlarını diğer uygulamalara kullanıma açarak uzaktan gelecek veri ve bilgi taleplerini kolayca ve hızlıca karşılamaktadır. Böylelikle tek bir uygulamada gerçekleşen işlemlerden izin verilen uzak kullanıcılar belirli parametreler sayesinde faydalanabileceklerdir. API genel olarak gerçek zamanlı veriyi tek tek işlemeye yarar. Sunucunun API üzerinden gönderdiği parametre içeren veya içermeyen girdiyi sunucu işler ve geriye bir sonuç kümesi veya sadece başarı bildirimi döner. Verinin sadece belli bir kısmında yapılacak güncellemeler bir parametre gerektirir. API ise bu işlemlerin hem hızlı hemde pratik olmasını sağlar.
Özetle Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir SMM panel sahibiyseniz SMM sağlayıcınız ile iletişime geçerek bizim API’mizi bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız. 
Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Güvenliğinize azami özen gösteriyoruz. Günümüz dijital dünyasında sizlerin herhangi bir zararlı yazılım yahut ödeme sisteminden etkilenmemeniz için gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Yücel MEDYA en güvenilir sosyal medya mecrası olmaya devem edecek. Daimi kalite. Daima Güven. Büyüyeceğiz. Birlikte büyüteceğiz. 

Yucelmedya.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.
İstediğiniz bir servis yahut geliştirilmesini düşündüğünüz konu hakkında bize yazın. Sizlerin en iyi hizmeti almanız için çaba sarfediyoruz . Bizimle olun. Bizimle kalın. Yücel MEDYA her konuda yanınızda.