Facebook Beğeni Satın Al

Facebook Beğeni Satın Al

Facebook da beğeni önemi nedir ? Facebook da beğeniler sizin ne kadar aktif olduğunuzu gösterir.Facebook’ta bir gönderinin altındaki Beğen’e tıklamak, yorum bırakmadan gönderiyi beğendiğinizi bildirmenin bir yoludur. Tıpkı yorumlarda olduğu gibi, gönderiyi gören herkes gönderiyi beğendiğinizi de görebilir.
Örneğin, bir arkadaşın videosunun altındaki Beğen’e tıklarsanız:
Videoyu görebilen kişiler videoyu beğendiğinizi görebilir.
Videoyu paylaşan kişi videoyu beğendiğinize dair bir bildirim alır. Mesela çekilişlerde daha fazla kişiye erişmek için beğen ve paylaş gibi şartlar koyulur ve bunun sayesinde çok daha fazla kişiye ulaşır. Beğeni atan kişiler sizin videonuzu, fotoğrafınızı veya gönderinizin hoşuna gittiğini belirtmenin yoludur. Beğeni kullanıcıların en dikkat ettiği ve onlar için en önemli şeydir. 

Acaba kimler beğendi kimler yorum attı diye bakarız. Kullanımı günden güne arttığı için insanların daha fazla kişiye ulaşması mümkün olmuştur. Facebook da videolara, gönderilere, sayfalara, fotoğraflara ve sponsorlu gönderilere de beğeni atabilirsiniz. Bir sayfayı beğenmek ile arkadaşlarınızın attığınız gönderiyi beğenmenin arasındaki fark nedir ? 
Bir sayfayı beğenmek o sayfa ile iletişim kurma yani bağlantı kurmak anlamına gelir. Bir sayfayı beğendiğiniz de sayfanın profilinde yani zaman tünelinde siz de olursunuz. Bir arkadaşınızın gönderisini beğenmek ise yorum atmadan arkadaşınızın gönderisini beğendiğiniz anlamına gelir. Siz de daha fazla beğeni almak için daha fazla takipçi sayınız olmalı daha fazla kişi ile iletişim kurabilirsiniz. Daha güzel gönderiler paylaşarak daha fazla beğeni ve yorum alabilirsiniz. Eğer bir işletme sayfası iseniz daha fazla etkileşim için çekilişler düzenleyerek şartlara; paylaşıp beğenip 3 arkadaşınızı yorumlara eklemeniz. Gerekiyor gibi şartlar ekleyerek etkileşim sayınızı çok daha fazla artırabilirsiniz. Bu sayede yükselişiniz katlanarak artacaktır.
Eğer beğeni sayılarınız az ve siz daha fazlasını istiyorsanız Türkiye’nin en ucuz ve en güvenilir, en hızlı facebook like ve diğer platformlar için de servisi olan yucelmedya.com ziyaret edebilirsiniz. 7/24 canlı destek ile kesintisiz destek sağlıyor. Beğeni sayılarınız az ise sizde yucelmedya.com adresine göz atarak size uygun servisi seçerek gönül rahatlığı ile alışverisinizi yapabilirsiniz. Hoşça kalın!