Instagram Keşfete Çıkmak İçin Bilmeniz Gereken #DijitalPazarlama Metotları

Instagram Keşfete Çıkmak İçin Bilmeniz Gereken #DijitalPazarlama Metotları

Instagram da keşfete çıkmak için önemli etkenler ; kaliteli ve etkili içerik oluşturmak, güncel ve sürekli paylaşımlar, özgün içerikler ve tasarımlar, kısa zamanda yüksek etkileşim kitlenizi eyleme geçirmek.

İlk olarak şunu bilmek lazım, içerik herşeydir içerik demek sizin sayfanızın nasıl olduğunu gösterir. Özgün içerikler paylaşarak takipçilerinizi şu duyguyu bırakabilirsiniz. Adam uğraşıyor abi. Diye düşünürler kendinize özgü içerik demek keşfete açılmanız demektir. Yorum yapmaya kaydetmeye yönelten paylaşımlar yaparak şansınız daha da yükselebilir.

Güncel ve sürekli paylaşımlar yaparak keşfete daha hızlı çıkabilirsiniz. Sakın ama sakın asla gönderim az kişiye gösterildi ben bu işi bırakayım diye düşünmeyin. Hep yeni özgün içerikler atarsanız elbette siz de emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

Yeni içerikler her zaman öne çıkmaya daha meyillidir. Özgün içerik ve tasarımlar ; Instagram kullanıcılarının en şikayetçi oldukları konu bir içeriği veya haberi 10 sayfada da görmektir bir sayfa birşey paylaşınca diğer sayfalar da aynı içeriği paylaşır.

Siz ise bu içerikleri sizden almalarını sağlamanız lazım sürekli gündemi takip etmek ve ona uygun postlar hazırlayıp takipçilerinize sunmanız lazım.

Kısa zamanda yüksek etkileşimler almak için tartışmaya açık şeyler paylaşarak daha fazla yorum yaptırmaya eyleme geçirmeye teşvik ederek daha fazla kişiye ulaşma şansınız artar.

Kitlenizi harekete geçirmek kitlenizin neleri sevdiğini ve o konu üzerinde konuşacakları postlar paylaşarak kaydetme oranını artırarak daha fazla kişiye ulaşarak keşfete açılabilirsiniz.

#Instagram Keşfete Çıkmak İçin Bilmeniz Gereken #DijitalPazarlama Instagram Keşfet

#KeşfeteÇıkmakİstiyorum