Otomatik Beğeni Sınırsız Kategorisi Nedir Nasıl Kullanılır?

Otomatik Beğeni Sınırsız Kategorisi Nedir Nasıl Kullanılır?

Otomatik Kredili Beğeni; panel kullanımına gerek olmadan tanımlama yapılan hesaba otomatik beğeni gönderimidir.
Hem beğeni hem izlenme için aynı kurallar geçerlidir.
Tek bir sipariş vererek yukarıdaki menüde Otomatik İşlemler menüsü aktif olacaktır .
Girdiğiniz toplam posta göre ve isteğe bağlı tarihe göre gönderim yapılır.

Hem beğeni hemde izlenme servislerini aktif ederseniz. Fotoğraf attığınızda sadece beğeni, video attığınızda hem beğeni hem de izlenme gönderir.
Oto servislerin avantajı süre sınırı olmamasıdır.
Otomatik beğeni tanımlaması yapabilmek için;(Instagram veya diğer uygulamaların Aylık Gönderimini, 30 Günlük Paketler halinde bulunabilir.) Oto Beğeni yada İzlenme SINIRSIZ ya da Günlük Aktarım kategorisini seçiniz;

Kullanıcı adı bölümüne başında @ olmadan hesabınızın kullanıcı adını gireceksiniz.

“Paylaşacağınız kaç gönderiye gitsin?” Kutusundan, gelecekte paylaşacağınız gönderilerin kaç tanesine bu işlemin olmasını istiyorsanız onu yazın.

“Miktar” kutularına, kaç beğeni & izlenme gönderilmesini istiyorsanız onu yazabilirsiniz. Örneğin: Min.1000 ve Max.2000 girerseniz sistem otomatik olarak bu rakamlar arasında bir sayı belirler ve ona göre gönderim yapar ve rastgele belirlediği rakam üzerinden ücret keser. Eğer rastgele sayı belirlemesini istemiyorsanız, sürekli aynı sayıda beğeni gönderilmesini istiyorsanız minimum ve maksimum miktara aynı sayıyı girmelisiniz.

“Gecikme” kutusunda, postu attıktan kaç dakika sonra bu sistemin aktif olmasını istiyorsanız onu belirtmelisiniz. “Gecikme Olmasın” bölümünü seçerseniz postu atar atmaz servisi başlatır. (Sistem Kontrol Süresi Hariç)

“Bitiş Tarihi” bu seçenek tamamen isteğinize bağlıdır eğer “Kaç gönderiye gitsin?” bölümüne 50 yazıp “Tarih” kısmına 1 ay sonra bitsin derseniz 1 ay dolduğunda servis otomatik olarak durur paylaşım miktarını beklemez. İsteğe bağlı olarak siparişlerinizi ayarlayabilirsiniz.