SMM Panel kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

SMM Panel kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar; Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar. Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez! Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin. Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz. Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir. SMM

Verdiğiniz sipariş maksimum 48 saat içerisinde başlar. +18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır. Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır. Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID’lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız. İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı sonucu verirse bizden yanıt gelene kadar başka yerlerden işlem girmeyiniz! Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler. Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Güvenliğinize azami özen gösteriyoruz. Günümüz dijital dünyasında sizlerin herhangi bir zararlı yazılım yahut ödeme sisteminden etkilenmemeniz için gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Yücel MEDYA en güvenilir sosyal medya mecrası olmaya devem edecek. Daimi kalite. Daima Güven. Büyüyeceğiz. Birlikte büyüteceğiz.

Yucelmedya.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.
İstediğiniz bir servis yahut geliştirilmesini düşündüğünüz konu hakkında bize yazın. Sizlerin en iyi hizmeti almanız için çaba sarfediyoruz . Bizimle olun. Bizimle kalın. Yücel MEDYA her konuda yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Hoşçakalın!