YouTube Abone Satın Al

YouTube Abone Satın Al

Youtube izlenme süresi platformun en önemli hadisesidir. Siz de iyi izlenmenize rağmen izlenme süreniz düşükse veya izlenmeleriniz düşükse yapmanız gereken şey özgün içerikler ve kaliteli bir ses ve görüntü olacaktır. Eğer daha önceden 

Türkiye de çekilmemiş bir içerik yoksa onu hemen sizin çekmeniz lazım. Eğer yurtdışın da çekilmiş içerikleri eğer ilk siz atarsanız gerçekten başarı elde edebilirsiniz. İzlenmeler çok önemli Youtube da aboneden like dan yorumdan daha fazla önemli şey olan izlenme sayınızdır. Eğer kitleyi uzun bir süre video içerisinde tutabilirseniz. Videolarınız çok öne çıkar. 
Youtube da sizi öne çıkaran şey Youtube’a daha fazla gelir elde ettiren videolar olacaktır. Emin olun videolarınız da insanları fazla tutmak demek sizin videolarınızı öne çıkartır. 

Ortalama bir video 2-3 dakika izlenir eğer videonuz daha fazla izlenirse emin olun ki videolarınız daha fazla gösterime ulaşacak. Sizler için de daha fazla izlenmek hedefiniz olmalı abone izlenme kadar önemli değil. Daha fazla izlenme demek daha fazla para kazanmak demek olacaktır. İnternet kullanımı Covid-19 nedeni ile artmıştır herkes nasıl para kazanırım diye düşünür olduğu bu dönemde bir o kadar kişi de videolar izleyerek zaman geçirmeye çalışıyor. 

Youtube sizin videolarınızı kaç kişi izledi ve bana yani youtube mecrasına geliri ne oldu diye bakıyor. Yani Youtube’da sizin ne kadar reklam gösterdiğinize bakar bir video içinde. Daha fazla kitleyi elde tutmak için kalite ve özgün içerik demek başarılı olmak demektir. Abone sayınızdan yüksek izlenmeler alıyorsanız yolunuz açık demektir. Daha hızlı büyüme sağlayarak daha fazla gelir elde edebilir ayrıca yükselişinizi hızlandırabilirsiniz. 
Youtube da izlenmenize rağmen insanlar sizi 1 dakika videonuz da duruyorsa bu sorunu çözmek çok basit olacaktır.Bizler her zaman yanınızdayız! https://yucelmedya.com/ adresinden size uygun olan izlenme süresini ve bütçenize göre ayarlama yaparak youtube da daha hızlı büyüme şansınız olur ve daha fazla gelir elde edersiniz. https://yucelmedya.com/ adresinde en hızlı ve güvenilir bir site 7/24 canlı destek ile sizlere kesintisiz destek sunuyor.